Diskusní téma: GN'R fans: několik rad...

Datum 25.11.2014

Vložil D.F.

Titulek Re: Slash vs Axl

Předně dík za komentář a sorry za zpoždění, neobjevuje se mi tu, kdo mi kdy kam napíše.
Ta tedy:
- Jestliže něco pořád dokola omílám, tak věř, že to nepíšu jen tak a nějakej smysl to má. Vždycky to patří k nějakýmu individuálnímu bodu, co jsem tam uvedl, ale každopádně to bude možná taky proto, že jsem se právě často setkal s pořád a pořád dokola omílanýma nesmyslama.
- „neproduktivního Axla“ je blbost, sorry. Jedna věc je, co stihli nebo nestihli vydat, a druhá věc jsou problémy v zákulisí a mraky už dávno hotový muziky. V roce 2000 odcházel jeden z managerů a řekl, že už tehdy byly hotový tři desky plný písniček. V roce 2000. A pokud jsi to myslel jako neproduktivní ve smyslu, že pořád nic nevydávali (bez ohledu na hotovej materiál), tak tam těch problémů bylo víc, a jak už jsem někde psal, neházejme to všechno na zpěváka, víme o tom prd, ok?
- Já jsem rád, že Slash hraje dál a že vydal dost desek. Dokonce za sebe musím říct, že jeho první sólovka post-Guns – Snakepit 1995 – je to nejlepší, co jsem od něj slyšel. Dál taky první VR a něco z těch nejnovějších. Ovšem ten zpěvák mi vyloženě vadí.
- Jestli ti přijde, že Axl si tu značku nezaslouží, máš na to samozřejmě právo. Slash s Axlem by ale očividně dohromady už hrát nemohli a ne všechny věci z ChD jsou šílenosti typu Bucket a tak, jsou tam i klasičtější věci, který jsou dobře zapamatovatelný, a jak jsem říkal, podle mě je to dobrej mix obou přístupů. Zbytečnost to není určitě, ale nemůžeš čekat nový UYI.
Navíc přijdou i další alba, nechme se překvapit!
Přečti si Axlovy rozhovory. Překlad je nahrubo a v rychlosti (a starej 6 let), takže stylistika na prd, ale ten obsah tam je.

Zpět na diskuzi