Diskusní téma: GN'R fans: několik rad...

Datum 09.05.2015

Vložil ohinek

Titulek Re: Re: Slash vs Axl

ahoj, promiň ale já si nedokážu vybavit jediný kloudný důvod, proč axl ten svůj materiál zkrátka a prostě a jednoduše nevydá, když ho má tolik. opravdu to nechápu. pokud se ho ovšem nesnaží za každou cenu přepiplat jako celé chinese democracy.
a musím se vyjádřit ještě k jedné věcí kteru tady v hloubi diskuzí někdo zmínil a která mi nedá spát, a sice že slash byl ten člen který gnr táhl ke dnu...taková blbost. jak dopadl axl bez slashe víme všichni, i když nějaké menšině se to líbí, já jim to neberu. druhý údajný tvůrce izzy stradlin...poslechl jsem si jeho juju hounds, a musím říct že je to celkem dobrá hudba. něco ji ovšem chybí. co? no někdo jako slash přece, který z pár akordů dokáže přetavit skvělé riffy a napsat k nim pořádné sólo. pokusím se tento pohled prezentovat na skladbě sweet child o mine. není to přesně sice ten případ, ale zkusme teďkom ignorovat to, jak ten song vlastně vznikl. upřímně, co by ten song byl bez slashova riffu? určitě ne nic, nejspíš by se ale stal akustickou baladou na způsob patience, která by se takovou legendou určitě nestala. tohle je přesně ta slashova úloha a jeho podíl.

Zpět na diskuzi